Myśli ulotne wystawa prac ceramicznych Justyny Wolnej

„Korzystając z okazji wystawy chciałabym zwrócić Państwa uwagę na fakt, że to co myślimy wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie. A mianowicie myśli, które nas rozśmieszają, dodają wsparcia lub motywują do działania automatycznie relaksują nasze ciała. Złe myśli działają odwrotnie – pogrążają nas w złości, beznadziei i sprawiają, że nie mamy motywacji do działania. Na co dzień staram się skupiać na pozytywnej energii i dobrych działaniach. Wiadomo, że czasem jest dużo trudniej wykrzesać z siebie taką siłę i po prostu jak każdy normalny człowiek mam zły dzień. W takim momencie jedynym pocieszeniem jest fakt, że to tylko chwilowy stan. Zatem wspierajmy siebie i innych dobrymi, pozytywnymi myślami.

Instalacja z balonów ceramicznych, ma przenieść Państwa w beztroskie miejsce w wyobraźni, gdzie choć na chwilę zapomnimy o problemach i troskach. Do każdego balonu jest dołączona pozytywna myśl, która mnie osobiście stawia na nogi.”

Justyna Wolna ur. 1984 r. w Krapkowicach.

• 1999-2004  Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Cybisa w Opolu – kierunek ceramika
    • 2004-2009 studia na Wydziale Ceramiki i Szkła-Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
    • 2008r. studia w Bratysławie w Vysokiej Skole Vytvarrnych Umeni (stypendium Erasmus)
    • 2009 dyplom magistra sztuki
    • 2013 otwarcie pracowni Wolna Ceramika

Wernisaż wystawy prac ceramicznych podczas Nocy Muzeów 15 maja 2021 r. o godzinie 17:00.

Wystawę będzie można oglądać do 31 lipca br.