Aplikacja O!polskie muzea

Zapraszamy Państwa do skorzystania z nowej aplikacji O!polskie muzea. Ma ona formę przewodnika po muzeach Opolszczyzny. Zawiera informacje kontaktowe, odnośniki do stron internetowych i mediów społecznościowych danej instytucji, mapę określającą lokalizację instytucji oraz dni i godziny jej otwarcia. Dodatkowym atutem aplikacji jest 1001 zdigitalizowanych obiektów muzealnych wraz z opisami każdego obiektu. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników, może być instalowana na smartfonach, tabletach, urządzeniach mobilnych. Dostępna jest w sklepie GOOGLE PLAY oraz App Store.

Aplikacja mobilna „O!polskie muzea” została zrealizowana jako zadanie w ramach programu „Kultura Cyfrowa” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z muzeami Opolszczyzny!